Nasza drużyna

Sebastian Pierzchalski

Licencjonowany kolarz i triathlonista, ultramaratończyk i biegacz po schodach. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego sportowca roku 2016 i 2017 roku w powiecie radomszczańskim. Uczestnik mistrzostw Polski w duathlonie i jeździe indywidualnej na czas z 2017. Zdobywca w 2017 roku tytułu IRON RUN na Festiwalu Biegowym w Krynicy Zdrój. Prezes Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego Radomsko, założyciel drużyn Biegacze w Radomsku i Rowerzyści w Radomsku. Społecznik, inicjator biegania w Radomsku. Organizator i pomysłodawca wielu imprez sportowych w mieście

Mateusz Półrola

Związany ze sportem od szkoły podstawowej. Swoją przygodę z aktywnością fizyczną zaczynał od lekkoatletyki jako dzieciak z nadwagą. Interesuje się dyscyplinami wytrzymałościowymi, szczególnie kolarstwem szosowym, oraz multisportami takimi jak duatlon czy triathlon. Wicemistrz świata w 1/2 IM - sztafeta mieszana. Wielokrotnie stawał na podium na zawodach sportowych.

Hubert Mruklik

Od 8 lat czynny zawodnik. Kiedyś podnosił ciężary w UMLKS Radomsko i tam miał swoje sukcesy : 1,2,3 miejsce w województwie Łódzkim. 4/6 miejsce na MP. Ale zawsze jazda na rowerze była mu bliska i wiedział, że kiedyś będzie to jego hobby. Wziął udział w 1 nocnym rajdzie rowerowym i już wtedy wiedział, że na dniach wystartuje ostatni raz na pomoście, przechodząc z UMLKS Radomsko do KBKS Radomsko. Tu zaczął swoje inne, nowe życie i sukcesy: 3 miejsce w biegu na kilometr w 11.11.2018r. Debiuty w biegach na piątkę i wyścigach kolarskich.

Kasia Borowiecka

Przygodę z jazdą na rowerze zaczęła 6 lat temu. Wtedy też narodziły się pomysły na coraz dłuższe dystanse, udało jej się dotrzeć m.in. do Zakopanego, Trójmiasta, przemierzyć polskie Pomorze. W 2018 roku dotarła rowerem do Pragi, była to akcja charytatywna. Od tego roku skupia się głównie na kolarstwie szosowym, zadebiutowała w Grant Prix Amatorów Na Szosie, w którym udało się zająć 3 miejsce wśród kobiet, a także wzięła udział w Multi Orbicie

Artur Szponder

Od wielu lat turysta cyklista, który od niedawna bierze także udział w zawodach szosowych. Startował m.in. w duathlonach, Grand Prix Amatorów na Szosie oraz MultiOrbicie. Należy również do drużyn Biegacze w Radomsku (w barwach której ukończył m.in. kilka półmaratonów) oraz Morsy w Radomsku

Rafał Borowiecki

Od najmłodszych lat związany ze sportem. 5 lat gry w piłkę nożną w Polonii Gorzędów i 1 rok w Ruchu Chrzanowice. Już podczas gry w piłkę pojawiło się jego zainteresowanie sportami siłowymi (strong man, kulturystyka) z szczytowa formą w 2013 roku gdzie na mistrzostwach powiatu Bełchatowskiego zajął 8 miejsce w zawodach strong man. Podczas 10 lat trenowania sportów siłowych w trening wplątane były inne dyscypliny sportowe takie jak: bjj, kick boxing. Od 6 lat związany jest z jazdą na rowerze oraz od tego roku z kolarstwem i bieganiem. Na rowerze dotarł m.in. do: Zakopanego, Gdańska, Pragi (Czechy), oraz przemierzył polskie pomorze. W tym sezonie stawiam pierwsze kroki w zawodach biegowych oraz kolarskich

Piotr Braszczyński

Jeden z najmłodszych zawodników w klubie, który stawia swoje pierwsze, ale duże kroki w mtb

Maciej Olejniczak

Jeździ, bo lubi i nie ważne ile kilometrów byleby sponiewierało

Bartłomiej Jędrzejczyk

Uczesnik wielu rajdów rowerowych a ostatnio również bierze udział w czasówkach

Damian Miler

Związany ze sportem od szkoły podstawowej . Swoją przygodę z sportem zaczął w klubie piłkarskim. Interesuje się kolarstwem górskim oraz szosowym oraz bieganiem. Kolarstwo trenuje od 2017 lat zaś bieganie od początku 2019.

Adrian Warda

Kolarstwem interesuje się od niedawna, dyscypliną tą zaraził go przyjaciel i od tamtego momentu nie może rozstać się z rowerem. W wolnym czasie lubi też biegać.

Emilia Poteralska

Od wielu lat turystycznie jeździła na rowerze. Dziś jako jedna z niewielu radomszczanek, startuje na zawodach w kolarstwie szosowym, górskim, czy duathlonie. Lubi także crossfit oraz trenować na świeżym powietrzu

Remigiusz Kukiełka

Swoją przygodę z kolarstwem rozpoczął na rajdzie nocny zorganizowanym w Radomsku przez nasz klub w 2018 roku. Od tamtego czasu wystartował w biegach m.in: na 5, 10 km. A w 2019 ukończył swój pierwszy duathlon. Jeden z najlepiej biegających zawodników w mieście w swojej katogorii wiekowej, który zostawia również wielu młodych w tyle.

Urszula Miler

Wielokrotnie stawała na podium w radomszczańskich biegach ulicznych i cross. Swoją wysoką formę pokazuje również na zawodach MTB i duathlonie. Jedna z najszybciej biegających kobiet w naszym mieście.

Marcin Orlik

Jeden z najszybszych i najwytrwalszych kolarzy w naszym mieście. Szosowiec a także biegacz. W 2017 roku ukończył natrudniejszym duathlon w Polsce. Wielokrotny uczestnik Orbity - ultramaratonu kolarskiego. Marcin startuje także w kolarstwie górskim i triathlonie, kończąc 1/4 IM. Od początku związany z naszym klubem.

Michał Kipigroch

Jako jedyny reprezentuje nasz klub w zawodach na orientacje w terenie w których wielokrotnie stawał na podium.

Robert Miler

Maratończyk, duathlonista. Ukończył wiele biegów ulicznych na 5, 10 km, kilka maratonów.

Arek Kierlik

Ultramaratończyk, triathlonista. Ukończył Bieg Rzeźnika Ultra, 1/2 IM. Człowiek orkiestra o niezwykłej wytrzymałości. Instruktor pływania.

Kacper Kukiełka

Młody zawodnik KBKS Radomsko, jego pasją poza kolarstwem jest bieganie, pływanie i piłka nożna. Wielokrotnie stawał na podium na biegach ulicznych, duathlonie oraz pływaniu. Jest członkiem od wielu lat UKS Viking.

Oliwier Krupa

Biega, pływa, gra w piłkę nożną i oczywiście jeździ na rowerze. Podobnie jak Kacper wielokrotnie stawał na podium w biegach dla dzieci. Członek UKS Viking.

Ksawery Miler

Najmłodszy zawodnik KBKS Radomsko, zdolny piłkarz, biegacz a także młody kolarz. Wszechstronny z wieloma sukcesami na swoim sportowym koncie